Минибар C330P NEXT DM

356,95 €
С НДС Доставлено в течение 3-4 дней
Количество

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
Описание

NEXT - jaunais VITRIFRIGO kompakto minibāru klāsts raksturo inovatīvas tehniskās īpašības un dizainu. Kompresora dzesēšanas sistēmas uzlabota izolācija un uzlabota tehniskā izmantošana      (A +++) ļauj ievērojami ietaupīt ikdienas patēriņa apstākļos. NEXT mini bāri ir standarta aprīkoti ar iekšējo iekšējo apgaismojumu, kuru var izslēgt, manuālo termostatu, lai regulētu minimālo un maksimālo temperatūras līmeni, automātisko atkausēšanu. Mini bāra durvis no iekšpuses ir modulāra konstrukcija: tā ir aprīkota ar diviem balkonu plauktiem, kuros var ievietot mini bārus un ½ litru pudeles. Balkonus var viegli demontēt, atstājot durvis ar skaistu izskatu.

Подробнее о товаре

Характеристики

Объём
33 l
Вес
17 kg
Напряжение
115/230V 50/60HZ
Высота
540 mm
Ширина
390 mm
Глубина
445 mm
Цвет
Чёрный
В этой категории 16 товаров: